• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Veshur me lule e limona, Miranda Kerr publikon foton e parë të shtatzënisë


  Miranda Kerr njoftoi në pranverë se është në pritje të ëmbël por deri më tani nuk kishte publikuar asnjë foto shtatzënë. Më në fund e hodhi të parën në profilin e saj në Instagram.

  E veshur me një fustan vere me lule dhe limona, modelja duket shumë e ëmbël dhe në formë. Miranda dhe partneri i saj Evan Spiegel dhanë në mars lajmin se janë në pritje të anëtarit më të ri të familjes së tyre. Ata kanë edhe një djalë së bashku që quhet Hart dhe ka lindur në maj të vitit e shkuar.

  View this post on Instagram

  🍋🤰🏻🌸

  A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

  Ndërkohë që Miranda ka edhe një fëmijë tjetër – Flynn-tetë vjeç — me ish-bashkëshortin, Orlando Bloom. Miranda është në pritje të fëmijës së tretë, që nuk duhet nëse është një djalë apo vajzë dhe siç shihet nga fotoja, duket si pupël. Ka veshur taka të larta dhe vazhdon të ketë këmbë elegante. Modele gjithë jetën!/ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post