• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Veshjen e Erandës tek Rudina mund ta kopjosh për pasditet e tua


  Fustani treçereksh me ujëra, xhaketa xhins, këpucët nude dhe varësja e verdhë ishin gjithçka që ju deshën Eranda Libohovës për të qenë cool fare pasditen e sotme tek Rudina.

  (Eranda Libohova, foto nga Instagrami)

   

  Fare e pasforcuar, me një grim të lehtë e flokët e drejta si zakonisht, fiks si për në program pasditeje.

  E pse jo, të gjitha mund ta huazoni këtë stil për pasditet e përditshmërisë. Për t`u dukur edhe bukur edhe thjesht, mund ta kopjosh Erandën sot.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije referuar intervistës së saj tek Rudina në Tv Klan