Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Venerën s’e mban dot vendi i jurisë kur këndon Lindi i saj


Si duhet të jetë ky pozicioni kur burri këndon si konkurrent në një festival, kurse ti je ulur aty si zonjë në panelin e jurisë? Venera e ka provuar para pak minutash dhe me thënë të drejtën s`e ka mbajtur fare vendi i jurisë. Mund të rrinte indiferente, por nuk e bëri. Kërceu aty nga karrigia e saj, u tund e u shkund duke bërë tifo për burrin. “Krenari” shkruajti në Instagram teksa kishte filmuar veten kur kërcente me këngën e Lindit. Përse të mos entuziazmohej? Në fund të fundit ajo është vërtet juri, por nuk do të votojë për të dashurin e saj, pasi siç dihet juria voton vetëm për artistët e rinj dhe jo ata “Big”.

https://www.instagram.com/p/BcX6Bm7jiqC/?taken-by=veneralumani

KRENARI! ❤ @lind_islami

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]