• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Lifestyle Të gjitha

  Vëllai i Meghan Markle përfundon në burg


  Gjysmë vëllai i dukeshës Meghan Markle është arrestuar dhe lajmi ka marrë dhenë. Sipas autoriteteve amerikane Thomas Markle është arrestuar sepse dyshohet se po i jepte makinës nën efektin e alkoolit.

  Thomas Markle

  52-vjeçari u ndalua rreth orës 1.30 të ditës së djeshme në Oregon, SHBA.

  E motra Samantha Markle tha se ai pinte alkool gjithmonë dhe se kjo nuk kishte të bënte me Meghan.

  Meghan dhe Thomas Markle nuk i kanë punët mirë fare dhe këtë e kanë treguar më herët./ E.D – Copyright Tiranapost.al – Artikulli marrë nga The Sun – Linku origjinal këtu.