• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Veliaj fotografohet në aeroportin e Romës, me çantën në shpinë dhe biletën në dorë


  Pas vizitës së tij dy ditore në Rimini, ku mori pjesë në edicionin e 40 të Takimit për Miqësim Midis Popujve, ku Tirana u vlerësua maksimalisht, kryebashkiaku Erion Veliaj është kthyer në Shqipëri.

  Por, me sa duket ai nuk i ka shpëtuar syrit të shumë emigrantëve shqiptarë të cilët e kanë fotografuar në aeroportin e Romës, ku po kalonte tranzit për në Tiranë. Në fotot e publikuara në rrjet, Veliaj shfaqet duke mbajtur radhën me biletat dhe pasaportën në duar.

  Edhe pse Partia Demokratike u mundua me portalet e saj ta sulmojë me shifra të rreme, Veliaj duket qartë se po mban radhën si të gjithë në linjën ekonomike. /Tiranapost.al/

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post