• Shqip
 • English
 • E diel, 17 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Vdes nga sëmundja e rëndë gazetarja italiane, të gjithë personazhet postojnë për Nadian


  Ishte vetëm 40 vjeç dhe vuante nga kanceri. Prezantuesja e programit të njohur italian “Le Iene”, Nadia Toffa, është ndarë nga jeta dhe lajmin e ka dhënë stafi i emisionit, të cilët u shprehën se tani asgjë nuk do jetë më si më parë.

  Nadia kishte folur në ekran për sëmundjen e saj, të zbuluar në fund të vitit 2017, në Instagram dhe Facebook.

  Por në muajt e fundit terapia ishte bërë më e rëndë dhe prezantuesja, e cila ishte rikthyer në televizion për disa muaj, duhej të hiqte dorë nga menaxhimi i disa episodeve të programit të Italia 1.

  Që atëherë kishte braktisur gjithçka. Luftoi deri në fund por nuk ia doli dot.

  Për lajmin e rëndë të ndarjes së saj nga jeta, reaguan artistë dhe personazhe të njohur të ekranit italian./ Tiranapost.al

  *Shfleto galerinë

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post