• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Vajzë e ka Inisi, po Coco s’i paska lënë gjë tezes


  Nëse deri më sot ke menduar që Coco Antonel është kopje e Inisit, e ke pasur gabim. Coco është në fakt kopje e tezes së saj Ingritit që s`i paska lënë gjë.

  (Postimi i Ingritit në Instagram)

  Aq të ngjashme janë sa edhe Inisit i është dashur ta pranojë dhe i ka komentuar: “Po që më ngjan me Coco Antonel tek kjo foto”. Sytë, ngjyra e tyre, kaçurrelat, gjithçka si tezja.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.