• Shqip
 • English
 • E premte, 22 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Vajzat që po ndezin Instagramin


  Me një shëtitje të shpejtë fare në Instagram e kupton lehtësisht që është ndezur nga ngjyra e kuqe. Pak më herët se vitet e tjera, se zakonisht vajzat i ruajnë veshjet e kuqe për festat e fundvitit, por ja që si ta kishin bërë me fjalë i nxorën më herët nga gardëroba.

  Estela Ujka, foto nga Instagrami
  Rudina Magjistari, foto nga Instagrami
  Ilva Tare, foto nga Instagrami
  Ajola Xoxa, foto nga Instagrami

  Kush me fustan, kush me kostum, kush në udhëtim e kush në studio, të gjitha bukur.

  Siç duket nuk është vetëm e zeza elegante ajo që bashkon vajzat, edhe e kuqja nuk tradhton e s`të lë kurrë në baltë.

  Për më shumë foto, shfleto galerinë dhe frymëzohu.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post