• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Vajza që këndon në rrugë dhe prek në tela Enrique Iglesias


  Një zë i bukur na magjeps të gjithëve. Madje edhe këngëtarët e njohur botërorë nuk mund të mos i bëjnë jehonë zërave të tillë.

  Enrique Iglesia së fundmi ka shpërndarë në instagramin e tij, performancën e një vajze të quajtur Allie Sherlock, e cila me një kitarë në duar këndon një nga këngët më të bukura të tij, “Hero”.

  Dhe në fakt perfomanca e vajzës është mbresëlënëse, dhe neve nuk na mbetet gjë tjetër veçse ta shijojmë. /Tiranapost.al/

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690