• Shqip
 • English
 • E diel, 15 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt që ndihet djalë, bën ndryshimin e radhës


  Harrojeni Shiloh. Vajza 13 vjeçe e Angelina Jolie dhe Brad Pitt ndryshoi edhe emrin. Tani është John. Ajo që e vogël është ndjerë djalë dhe është veshur gjithmonë me pantallona dhe rroba djemsh dhe siç duket kështu do jetë përgjithmonë.

  Në tapetin e kuq të premierës së filmit të ri ku protagoniste është Angelina Jolie, Shiloh, pra John u shfaq më flokët të shkurtër, këmishë të zezë dhe pantallona.

  Angelina tha pak javë më parë se nuk ka ndër mend ta detyrojë të jetë dikush që nuk ndihet se është. Ajo e ka thënë gjithmonë se do ta mbështesë në çdo vendim. Kujtojmë se Shiloh ka filluar edhe trajtimin me hormone mashkullore.

  *Ky post u përshtat nga Huffington Post dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post