• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Urimi i J.Lo-së për Ditën e Baballarëve shkon fillimisht për Marc-un


  Jennifer Lopez që është shembulli i ruajtjes së marrëdhënënieve të mira pas ndarjes, edhe urimin për Ditën e Baballarëve ia bëri fillimisht atij, babait të binjakëve të saj, Marc-ut. Zgjodhi një album fotosh me të dhe fëmijët, një video të vogël dhe e uroi e falënderoi që i ka dhuruar dy fëmijë e që është kaq i mirë me ta.

  Postimi i J.Lo-së në Instagram

  Dhe sikur të mos mjaftonte urimi i saj, një koment e ka lënë edhe Alex.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post