• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Ulen edhe sot temperaturat, ja sa shkojnë


  Moti –  E premte, 16 Gusht 2019

  —————————————————————-

  Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët gjatë orëve të paradites në të gjithë vendin, por gjatë orëve të pasdites do të ketë kalime  vranësirash nëpër të gjithë territorin, më të dukshme në zonat malore përgjatë kufirit lindor. Të njëjtat kushte atmosferike do të na shoqërojnë gjatë natës.

  Temperaturat mbeten të pandryshueshme në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 9°C deri në 34°C.

  Era do fryjë mesatare në tokë dhe deri e fortë në det me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 3 ballë.

  *Foto nga @lon.neli

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690