• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Udhëtonin me motor, vdesin dy bashkëshortët pas aksidentit me një makinë


  Dy bashkëshortë humbën jetën pasditen e sotme pas një aksidenti në aksin Maqellarë- Peshkopi.

  Nga ngjarja e rëndë humbi jetën bashkëshortët që udhëtonin me motor, Gentjan dhe Klodiana Karazajmi, pasi u përplasën me një automjet.

  Aksidenti mësohet se ndodhi nga mungesa e sinjalistikës, ndërsa vazhdon hetimi për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e policisë./ Tiranapost.al