Lifestyle Te gjitha

U zbulua sekreti? Çfarë duan femrat në shtrat?


Një pyetje e përjetshme mos vallë gjeti përgjigje? Çfarë realisht duan femrat në shtrat…!?

Trio, lojëra erotike apo çorape në krevat? Studim i “FunFactory.de” zbulon dëshirat erotike të përfaqësueseve të seksit të bukur. Gjithçka për seksin në të gjithë botën: Doni të mësoni se çfarë kanë në çantë 24% e ruseve? Është e kuptueshme: një lodër për seks! Një e katërta e francezeve ka një film erotik në sirtarin e komodinës dhe 17% ka provuar të jetë trio në krevat.

Gjithashtu 56% e francezeve kanë një lodër erotike. Po brazilianet? Zakoni i tyre që i kënaq, është të vizitojnë një dyqan seksi, 70% e klienteve janë gra. Për 94,5% të brazilianeve, seksi është shumë i rëndësishëm në një marrëdhënie. Të famshet spanjolle kanë oreks për… art në krevat. Tetë në dhjetë spanjolle që përdorin lodra seksi janë gra. Për më shumë, 40% e spanjolleve duan që mashkulli i parë me të cilin bëjnë seks për herë të parë, t’i tërheqë dhe të mos i lërë indiferente.

Hollandezet arrijnë më shpejt në orgazëm kur mbajnë veshur çorape. 80% arrijnë në këtë formë në zenit orgazme. Por kur nuk kanë të veshura çorape, e njëjta përqindje bie në 50%. E vështirë ta besojë ndokush se: Dy të tretat e gjermaneve preferojnë të bëjnë seks dy apo tre herë në vit, mjafton të jetë i mirë. Gjermanet nuk e duan seksin e keq. 35% e gjemaneve duan të bëjnë seks në errësirë. Greket edhe pse deklarojnë puritane, konsiderohen ndër më liberalet në lodrat erotike dhe seksuale.

Po shqiptaret? Studimi nuk është shtrirë ende tek ne, por padyshim mbetemi me ndjesi dhe afeksione mesdhetare. K.H/ tiranapost.al

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *