• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  U kapën me drogë në shtëpi, arrestohen 2 shqiptarë dhe partneret e tyre rumune


  Dy shqiptarë dhe partnerët e tyre rumune janë arrestuar pasi në banesën ku jetonin policia italiane u gjeti lëndë narkotike. Në banesën e cila ndodhej në Cesano Maderno janë arrestuar dy shqiptarët e moshës 31 dhe 40 vjeç së bashku me shoqërueset e tyre rumune 29 vjeçare.

  Në banesë u gjetën 41 kg marijuanë dhe 10 gram kokainë. Droga ishte fshehur në paketa të ndryshme të fshehura brenda dollapëve dhe çantave. Pasi u arrestuan ata u transferuan në burgun e Monzas dhe atë të San Vittores në Milano. /Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]