• Shqip
 • English
 • E hënë, 19 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Tullumbace dhe trëndafila në shtëpinë e Jonida Maliqit. As nga mami, as nga babi


  Jonida Maliqi u kthye nga Izraeli dhe dikush, që nuk është mami, babi, motra (se i kishte me vete në Izrael) u kujdes që ta priste me dashuri. Salloni i saj ishte zbukuruar nga disa tullumbace me zemra, një buqetë me trëndafila ishte bërë gati për të dhe Jonida i tregoi e lumtur në Instagramin e saj.

  Ky është postimi i sai i parë që pas kthimit dhe me siguri do flasë më tepër mbi eksperiencën e Eurovizionit. Për momentin le të shijojë ca orë të qeta.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije