• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Trupi i pajetë dhe i dekompozuar i një të riu gjendet në Vjosë


  Policia e Fierit ka gjetur të shtunën trupin e pajetë dhe të dekompozuar të një personi të gjinisë mashkull në lumin Vjosë, në afërsi të fshatit Hambar.

  Në një njoftim për shtyp, policia tha se personi i mbytur është rreth moshës 35 vjeç.

  Në momentin e zbulimit, viktima mbante të veshur një bluzë të bardhë, çizme të gjata, xhinse ngjyrë vishnje. Në krahun e tij është zbuluar një tatuazh në formën e thikës.

  Policia ka kërkuar ndihmën e publikut për identifikimin e viktimës dhe u ka bërë thirrje personave që mund të njohin viktimën të paraqiten në morgun e spitalit të Fierit.

  Një grup hetimor ka shkuar në vendin ku është zbuluar viktima dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Tiranapost.al/

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]