• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Tritol në banesën e një 40-vjeçari në Fushë-Krujë


  *Foto ilustruese

  Një shpërthim me tritol u shënua mbrëmjen e kaluar në fshatin Halil të Fushë Krujës.

  Lënda plasëse mësohet se ishte vendosur në ambientet e jashtme të oborrit  të shtëpisë së një 40-vjeçari me inicialet A.P.

  Nga ngjarja nuk raportohet për të lënduar, ndërsa po punon për zbardhjen e shkaqeve.

  “Informacion paraprak/Më datë 02.10.2019, në fshatin Halil , Fushë- Krujë në pjesën e jashtme të oborrit  të banesës së shtetasit A.P., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse pa shkaktuar probleme në njerëz. Grupi hetimor po punon zbardhjen e rrethanave  të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, njofton policia./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]