• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha TIP top

  Tre shenjat më të rrezikshme të horoskopit. Mos u pendo nëse iu thua ‘Lamtumirë’


  Binjakët, më të rrezikshmit në mënyrë absolute

  Të paqëndrueshëm dhe me dy fytyra. Kurrë nuk mund ta dini se çfarë ju pret nga një Binjak. Kurrë nuk do ta dini se ç`mendon, si ndihet. Sigurisht, ka edhe aspekte pozitive dhe një duartrokitje për ty nëse ia gjen.

  Gaforrja, pasionanti i tepruar

  Shumë i ndjeshëm dhe dramatik i madh. Është gjithmonë në pritje të dramave. Edhe ai pasioni i madh i tij më shumë të djeg se të ngroh.

  Demi, nuk pranon argumente

  Demi ka këmbëngulje dhe do të flasë vetëm vetë. Përpiqu më kot të dalësh fitimtarë nga një debat me të. Është e pamundur.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690