Aktualitet Te gjitha

Tragjike, mbytet i mituri në lumin Mat


Një 14-vjeçar ka humbur jetën ditën e djeshme, pasi është mbytur në lumin Mat teksa lahej me shokët.

14-vjeçari kishte shkuar së bashku me shokët e tij në vendin e quajtur “Ura E Zogut”, por nuk ka arritur të dalë i gjallë prej andej.

Trupi i pajetë i djaloshit është nxjerrë nga lumi pas kërkimeve të familjarëve dhe policisë.

Ky post u realizua nga E.B. Lajmi i referohet njoftimit të policisë. Copyright Tiranapost.al.