Sport Te gjitha

Torres afër rikthimit në Premier League


Mirror raporton se spanjolli dëshiron të luajë për ndonjë skuadër të Premier Ligës si i huazuar. Torres është duke hequr të zërë vend në ekipin e parë të Atleticos këtë sezon dhe dëshiron të luajë më shumë. Raportohet se Newcastle dhe Southampton kanë shprehur interesim për ish-sulmuesin e Liverpool dhe Chelsea. /XH.K