• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 19 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Tmerr! Balerini Kledi Kadiu tregoi troç si është të punosh me Maria de Filippi-n


  Kledi Kadiu nuk e kishte të lehtë nisjen e një karriere në Itali, por ai ka treguar gjithmonë se i është mirënjohës një prej ikonave të ekranit italian, Maria de Filippi-t.

  Nga ana tjetër të punonte me të për balerinin e njohur shqiptar s’ishte aspak e lehtë.

  “Si është të punosh me Maria de Filippi-n?”, e pyeti Alketa Vejsiu te emisioni “Në kurthin e Piter Pan”.

  Dhe përgjigjja e Kledit ishte kaq e sinqertë: “Është tmerr. Siç është të punosh ti me Verën. Domethënë në kuptimin e mirë të fjalës! Se kam 24 orë punë, punë, vetëm punë”.

  Ndërkohë Alketa u kundërpërgjigj se për të ishte një nder të punonte me Verën. Si gjithmonë nuk lejon njeri që t’ia ngacmojë regjisoren!/ Tiranapost.al