• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Tiranë/ Ja oraret dhe zonat ku nuk do të ketë drita nesër dhe pasnesër


  Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se në dy ditët në vijim, për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

  13 qershor

  09:30-15:00

  Rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Delliu”

  09:00-15:00

  Rruga e Dajtit, rruga “Muhamet Deliu”

  09:00-16:00

  Rruga “Pandi Dardha”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

  09:00-13:00

  Rruga “Ali Jonuz Frasholli”, rruga “Ymer Beqiri”

  10:00-14:00

  Rruga Ram Sadrija”, prane rruges “5 Maji” pjesërisht, rruga “Abedin Cici, rruga “Gani Strazimiri”

  14 qershor

  09:00-15:00

  Kodër Mëzez pjesërisht, Fushë Mëzez pjesërisht, rruga “Mine Peza”, rruga “Sitki Cico”

  09:30 deri 15:00

  Rruga e Dibrës pjesërisht, rruga “Thanas Ziko” , rruga “Mehmet Brocaj”

  09:00-16:00

  Rruga “Pandi Dardha”, rruga “Jorgo Plaku”

  04:00-16:00

  Rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” pjesërisht, tek Vilat Gjermane/ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690