• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Tirana me shi sot, por temperaturat rriten. Lexoni parashikimin e motit në gjithë vendin


  Sipas MeteoAlb: Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të na shoqërojnë në të gjithë territorin e vendin KU vranësirat do të jenë të pranishme, më të theksuara në zonat Qendrore, Lindore dhe pjeserisht Jugore duke sjell rrebeshe afat-shkurtra shiu. Parashikohet që të njëjtat kushte atmosferikë të MBETEN prezent deri në orët e vona të mbrëmjes kur pritet përmirësim gradual i motit.

  Temperaturat e ajrit rriten ne mengjes, por MBETEN të pandryshueshme mesditë duke u luhatur nga 11° C deri në 33°C.

  Era do fryjë mesatare në tokë dhe në det me shpejtesi deri në 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim mbi 3 ballë./ Tiranapost.al.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post