• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • My Tirana Të gjitha

  Tirana ka një vend ku gjyshet dhe gjyshërit tanë mund të bëjnë gjimnastikë, shihni fotot


  Fushat Multisportive në Parkun e Madh janë kthyer në destinacionin e preferuar nga mosha e tretë për të kaluar mëngjeset. Gjyshet dhe gjyshërit e Tiranës janë bërë pjesë e ushtrimeve të përshtatura të aerobisë, lojës së shahut dhe leksioneve të pikturës.

  Përmes fotove të postuara në rrjetet sociale, kryebashkiaku Erion Veliaj shkruan:

  “Adrenalinë te Fushat Multisportive! Mëngjesi me diell e gjeti moshën e tretë pranë parkut. Gjyshet dhe gjyshërit u bënë pjesë e ushtrimeve të përshtatura të aerobisë, lojës së shahut dhe leksioneve të pikturës”./ Tiranapost.al. 

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post