• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • TIP Video Video

  Thirrje nga Kuba: O Lul, dil nga çadra


  “O Luli, dil nga çadra”. Me këtë thirrje, dy kubaneze i bëjnë thirrje Bashës të lërë protestën e të dalë nga çadra.Videon, që ne në redaksi na bëri shumë për të qeshur e ka postuar në facebook kryeministri Edi Rama, i cili mbahet për batutat e tij.

  Në video pas dy zonjave vërehet portreti i ish-liderit komunist, Fidel Kastro, i ndarë nga jeta disa muaj më parë.

  Ashtu si ne, edhe kryeministri Rama është shkrirë së qeshuri me këtë video./ E.D/ Copyright Tiranapost.al

  http://www.dailymotion.com/video/x5khvph
  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post