• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Temperaturat në rritje, shihni tabelën për motin në çdo qytet


  Sipas MeteoAlb: Vendi jonë do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të kalimtare në zonat malore, POR zona e ulët dhe kryesisht ultësira perëndimore MBETEN me kthjellime. Mesdita dhe pasditja VIJOJNE me kthjellime, ndersa vranësira shfaqen në ekstremin verior duke rrezikuar rrebeshe aft-shkurtër

  Temperaturat e ajrit do të rriten në të dy vlerat ditore, duke u luhatur nga 17°C mëngjesi në zonat malore deri 36°C mesdita në zonat e ulta.

  Era do fryjë e lehte me shpejtësi deri 28 km/h, nga drejtimi kryesisht Jugor duke gjeneruar në det dallgëzim deri në 2 ballë./ Tiranapost.al. 

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690