• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Të veshurat më mirë dhe më keq në Emmy Awards


  Kjo është pjesa më e bukur e organizimeve të tilla. Kush u vesh bukur e kush nuk goditi në shenjë? Dihet që në evente të përmasave të Emmy Awards përpiqen kush e kush të tërheqë më shumë vëmendjen. Ja t`u hedhim një sy atyre në listën e të veshura më bukur si fillim e pastaj atyre që dështuan.

  71st Emmy Awards - Arrivals
  Mandy Moore
  71st Emmy Awards - Arrivals
  Kerry Washington
  71st Emmy Awards - Arrivals
  Lena Headey
  71st Emmy Awards - Arrivals
  Natasha Lyonne

  Të veshurat më keq

  Sarah Sutherland
  Amy Adams
  Laura Linney

  *Ky post u përshtat nga Cosmopolitan dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]