• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Showbiz Të gjitha TIP top

  Të velemi pak me bukuri amerikane. 40 më të bukurat


  Miss-e të bukura ka pasur edhe Shqipëria dhe bio madje. Pavarësisht se vitet e fundit nuk po merret më vesh se si kanë lindur e si janë bërë. Kështu që miss-e nga ato të vërtetat ne në Shqipëri pak mbajmë mend.

  Kaye Lani Rae Kafko, Michigan
  Katie Stam, Indiana

  Ama Amerika ka plot. Sepse e ka nisur spektaklin e bukurisë që në 1920-n. Dhe së fundmi Cosmopolitan i ka radhitur në një shkrim 40 më të bukurat e më të bukurave nga 1920-ta deri më sot. Do velesh pak nga fotot fillimisht bardhezi e pastaj me ngjyra, por ia vlen. Shfletoje galerinë!

  *Ky post u përshtat nga Cosmopolitan dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post