• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Mos e merr mundimin të porositësh një bluzë si ajo që Princi Louis veshi mbrëmë


  Princi Louis vërtetoi se është po aq popullor sa motra dhe vëllai i tij. Bluza që veshi në fotot e shkrepura për 1-vjetor u shit e gjitha. Nëse provon të porositësh bluzën blu, prej kashmiri me një qenush të lezetshëm përpara, dyqani është zbrazur.

  (Faqja ku shitej bluza)

  Fillimisht kushtonte 44 paund, pastaj çmimi u ul dhe shkoi në 35 paund. Gjithsesi tani s`ka më asnjë mundësi për ta pasur.

  Njësoj siç ka ndodhur edhe me rrobat që vesh George, Charlotte, Kate dhe Meghan.

  Deri më sot, Louis kishte dalë në publik me rrobat e trashëguara nga vëllai dhe motra, ndërkohë që për të parën herë që veshi diçka të re, bëri namin.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.