• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Të paktën një grua në PD e do Romanën


  Deputetja e re e PD, Rudina Hajdari ka qenë mjaft aktive këto ditë në lidhje me tema sociale siç ishte edhe Dita e Autizmit. Në një foto duket se i është bashkuar edhe Romana Vlahutin, ambasadorja e delegacionit europian në Tiranë.

  Nuk para ka kimi të mirë në PD me gruan e Europës në Tiranë, por Rudina është e re, e shkolluar në New York dhe më mirë flet anglisht sesa shqip. Ndoshta kjo e bën më të relaksuar në sjelljen e saj. /Tiranapost.al

  Screenshot nga postimi i Rudina Hajdarit në Instagram

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]