• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Të paktën në instagram pranvera erdhi


  Jashtë është shi me gjyma, po ku pyet instagrami për mot. Personazhet e njohur e gjetën tek tuk ndonjë detaj të vockël dhe secili në mënyrën e tij. Dikush postoi veroren, dikush lulet e çelura të kumbullës, dikush shëtitje me biçikleta dhe sigurisht të famshmet ballokume që i hamë vetëm një herë në vit, sot, për Ditë Vere.

  (Postimi i Ogertës në Instagram)
  (Postimi i Xhanit në Instagram)
  (Postimi i Rozanës në Instastory)
  (Postimi i Elias në Instagram)
  (Postimi i Kikit në Story)
  (Postimi i Fjodora Fjorës në Story)
  (Foto nga Iva Tiço)
  (Foto nga Iva Tiço)

  Kështu jashtë moti le të bëjë kapriçot e tij, se në instagram festa vazhdon.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.