• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Të jesh baba për herë të tretë është më qejf se hera e parë. Na e tha Robbie Williams


  Robbie Williams ka folur për herë të parë pas lindjes së vajzës së tretë që erdhi në jetë nga një nënë surrogatë. “Coco është fëmija më i qetë që kam njohur. Është shumë qejf. Me bebin e parë je gjatë gjithë kohës: Shh, po fle dhe kur dëgjon nëpër shkallë dikë që kalon pao që i afrohet derës tënde, del edhe i lutesh të mos bëjë zhurmë. Kurse me të tretin televizori është i ndezuar, fëmijët luajnë, qentë lehin, bebi vazhdon fle dhe bota nuk merr fund”, tha Robbie duke ndarë kështu eksperiencën si baba i tre fëmijëve.

  Lovely: Speaking to The Sun Robbie admitted he has found being dad to his baby Coco 'easier,' a week after he and wife Ayda welcomed their daughter via. surrogate
  (Foto e parë e familjes me Coco-n. Marrë nga Instagrami)

  Aq eksperiencë pozitive ishte ardhja në jetë e Coco-s saqë çifti ka menduar të mos e lërë me kaq. E duan edhe një fëmijë të katërt. Ndaj s`do ishte çudi që pas ca kohësh, sërish surprizë siç erdhi edhe Coco, të vijë një tjetër.

  (Robbie, Ayda dhe fëmijët, foto nga Google)

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Vjen në jetë fëmija sekret i Robbie Williams