Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Të gjitha herët kur vajzat e famshme veshën këpucë të parehatshme


Këpucët nuk mjafton të jenë vetëm të bukura. Ato duhet të jenë së pari të rehatshme, edhe sikur të të duhet të shkelësh në ndonjë tapet të kuq, apo të shkosh në ndonjë dasmë. Eventet zgjasin shumë orë dhe nëse këmba nuk është komode nuk mund të shijosh as muzikën, as ushqimin e as bisedat. Nisur nga ngjarja e fundit në Kanë, ku Kristen Stewart i hoqi këpucët Louboutin dhe u ngjit në shkallët e tapetit të kuq zbathur, Marie Claire ka mbledhur disa raste ku vajzat e famshme kanë veshur sandale e këpucë të parehatshme dhe vetëm Zoti e di se si kanë duruar për të mos i hequr. Dhe kur nuk rrinë komode, nuk duken as bukur./F.H/Tiranapost.al

Përshtatur nga: Marie Claire

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

Kristen Stewart, fytyra e re parfumit Chanel