• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Të famshmit që janë më mbretërorë se Kate dhe Meghan


  Se ne shkruajmë përditë për Kate dhe Meghan. Po ato nuk janë të vetmet që kanë lidhje me familjen mbretërore e janë pjesë e saj. Ka edhe disa personazhe të njohur që kanë gjak mbretëror për të cilët ndoshta s`ke dëgjuar kurrë të përmendet. E këta janë mbase pak më tepër mbretërore se Kate dhe Meghan se janë kushërinj me familjen mbretërore dhe jo nuse të shtëpisë.

  'Younger' Season 5 Premiere Party
  Hilary Duff

  Hilary Duff është kushërira e 18-të e Mbretëreshës Elizabeth

  Party For 'The Constant Gardener' At The Times BFI London Film Festival
  Ralph dhe Joseph Fiennes

  Ralph dhe Joseph Fiennes janë kushërinj të 8-të të Princit Charles

  Calvin Klein Collection - Front Row - February 2017 - New York Fashion Week
  Brooke Shields

  Brooke Shields është gjithashtu kushërira e 18-të e Mbretëreshës Elizabeth

  GENERAL PUBLIC x RH Celebration
  Ellen DeGeneres

  Ellen DeGeneres është kushërirë e largët me Kate Middleton për shkak të lidhjes familjare që të dyja kanë me Thomas Fairfax

  Beyonce and Jay-Z 'On the Run II' Tour - Houston
  Beyonce

  Beyonce nuk quhet më kot Queen B. Është kushërirë e 25-të me mbretëreshën

  Premiere Of Disney's 'Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales' - Red Carpet
  Johnny Depp

  Johnny Depp është kushëri i 20-të me Mbretëreshën Elizabeth

  2018 MTV Video Music Awards - Press Room
  Madonna

  Madonna është kushërirë e 9-të me Dukeshën e Cornwall, Camilla Parker, gruan e Charles

  CORRECTION published Sunday, June 14, 2009: A photo cutline on Page A11 Saturday should have said fo
  George Bush

  George Bush është kushëri i 11-të me Princeshë Dianën

  *Ky post u përshtat nga Marie Claire dhe është realizuar nga Fabjola Hije.