Lifestyle Te gjitha TIP top

Të famshmet që i tregojnë me qejf ‘defektet’


Në një botë ku fotot e Instagramit mund të ndryshohen dhe ‘fotoshopohen’ për të krijuar një imazh të paarritshëm të ne të vdekshëmve të zakonshëm, e veçantë është ajo foto ku një i famshëm tregon imperfeksionet. Më poshtë janë 8 yje që i kanë bezi filtrat dhe e tregojnë veten ashtu si janë, me strija, celulit, thinja, etj.

Drew Barrymore

def1

Nuk e ka problem të tregojë vetullat e pahequra dhe flokët gri. Por jo të gjithë kanë guximin të ndajnë me të tjerët bukurinë e tyre natyrale në instagram.

Demi Lovato

def2

Demi Lovato nuk e ka problem masën e këmbëve dhe i pëlqejnë format e saj.

Ariana Grande

def3

Të mëdhenj apo të vegjël, e rëndësishme është t’i duash gjinjtë e tu (nuk kam gjinj -shkruhet ne bluzen e saj).

Chrissy Teigen

def4

“Mendoj se kemi harruar se si duken njerëzit normalë”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotoje.

Ashley Graham

def5

Supermodelja është një heroinë e vetëblerësimit për trupin e saj, pavarëissht formave dhe gropëzave të celulitit gjithandej.

Amy Schumer

def7

“Guximi i të nxjerrit të ijeve”, ka shkruar ajo në këtë foto.

Tyra Banks

def8tyra Banks

Dhjami në pjesën e fundshpinës nuk duket dhe aq mirë, por ajo prap ka pozuar gjithë sharm.

Zooey Deschanel

def9

Ylli i “New Girl” u zgjua me këtë pamje, me të cilën zgjohemi të gjithë në fakt.

/Pershtati O.Zh/Tiranapost.al

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *