• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Tani që pamë ftesën e besuam. Elita dhe Gjiko po martohen vërtet


  Tani po që mund ta themi me plot gojën që Elita dhe Gjiko do bëhen burrë dhe grua. Ndryshe nga gjithë herët e tjera, fjalët e fundit paskan qenë të vërteta. Reperi dhe moderatorja do të martohen dhe ftesa po qarkullon në rrjet nga Prive.al.

  (Foto e ftesës së dasmës nga Prive.al)

  Vendin e morëm vesh. Në Ferizaj, aty do të celebrohen. Po vetëm kaq.

  Ndërkohë që u vërtetuan fjalët për dasmën, presim ndonjë lajm edhe për shtatzëninë. Meqë të gjithë po thonë që një bebe përshpejtoi ceremoninë.

  *Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.