• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Tani po, mund të themi se Çiljeta dhe Albani janë ende bashkë


  Disa ditë më parë portalet ngatërruar nuset e kushërinjve të Çiljetës me motrën e Albanit dhe dolën në përfundimin se janë ende bashkë. Tani po, pas një komenti që Albani la në videon e saj në Instagram mund të themi që vazhdojnë lidhjen e tyre.

  View this post on Instagram

  🤞🏼

  A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

  Komenti i Albanit dhe Çiljetës

  Mjaftoi një zemër, mes shumë komenteve të miqve që Çiljeta t`i përgjigjej me një puthje. Historia e tyre flitet lart e poshtë prej gati 3 vitesh, edhe pse ata të dy herë e pranojnë dhe herë të tjera e lënë të kuptohet.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Kunatat e Çiljetës në fakt nuk janë të Çiljetës, por portalet u bënë prapë lëmsh

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post