• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 13 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Tabela/ Ulen temperaturat sot, por nuk do të ketë shi


  Sipas MeteoAlb: Territori Shqiptar MBETET ne kushte te qendrueshme atmosferike duke bere qe kthjellimet te jene MBIZOTERUESE ne vendin tone. Por here pas-here do te kete dhe prezence te vranesirave te pakta, me te dukshme keto do te behen gjate pasdites dhe mbremjes ku me te fokusuara parashikohen te jene ne zonat malore.

  Temperaturat e ajrit do të pesojne renie ne mengjes dhe ne mesdite duke u luhatur nga 7°C deri në 27°C.

  Era do te fryjë lehte në tokë dhe deri mesatare ne det me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Perendimor-Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë./ Tiranapost.al. 

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post