• Shqip
 • English
 • E premte, 17 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Tabela/ Parashikimi i motit me shi dhe dëborë në disa zona. Temperaturat ulen


  Sipas MeteoAlb: Oret e para te dites do te jene me vranesira dhe shira te here pas-hershme, KU ne zonat malore pritet qe reshjet te bien dhe ne forme debore. POR mesdita dhe pasditja i zhvendosin vranesirat e shumta dhe rreshjet e shiut pergjate kufirit Lindor.

  Temperaturat e ajrit MBETEN te pandryshuara ne mëngjes, POR do te ulen ne mesdite duke u luhatur nga 1°C deri në 15°C.

  Era do fryjë lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Lindor – Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2 – 3 ballë. / Tiranapost.al.       

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post