• Shqip
 • English
 • E premte, 17 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Surprizë! Publikohet data kur do nisë sezoni i katërt i ‘La Casa de Papel’


  Një lajm i mirë vjen për gjithë tifozët e grupit të “La Casa de Papel”. Në 3 prill të 2020-ës, që po ta mendosh është vetëm 4 muaj larg, nis sezoni i katërt i serialit të famshëm të Netflix.

  Datën e zbuloi vetë faqja zyrtare e filmit që vazhdon të jetë më i ndjekuri dhe pritet që të njëjtin sukses të njohë edhe në sezonin e katërt.

  E ka lënë edhe në pikë kulminante. E mban mend ku?

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post