• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Moti tekanjoz, ja sa do të shkojnë temperaturat


  Moti –  E premte, 12 korrik 2019

  —————————————————————-

  Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare mbizotërojnë deri në mesditë, kur pritet zhvillim i vranësirave në ekstremin verior dhe zonat lindore duke sjellë shira të izoluar. Nata largon vranësirat duke rikthyer kthjellimet në vend.

  Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes, por ulen në mesditë duke u luhatur nga 14°C deri në 31°C.

  Era do fryjë lehtë me shpejtësi 32 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar  dallgëzim 2-3 ballë./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690