Kryesore Aktualitet Te gjitha

Stuhia shkund plazhet, shihni pasojat në Dhërmi


Ndërsa për banorët e Tiranës shiu i mbrëmshëm ishte një lajm i mirë pas më shumë se një muaji thatësire dhe temperaturash që kaluan 40 gradë, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për pushuesit dhe bizneset në jug të vendit.

Siç shihet edhe nga fotot, stuhia e mbrëmshme ka lënë pasojat e saj në Dhërmi ku ka prishur çadrat por edhe ka dëmtuar shumë lokale me konstruksione dërrase./Tiranapost.al

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *