• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha Tv/Media

  Spoti i guximshëm me Edi Ramën në Xing/ Ermal Mamaqi na tregon e kujt ishte ideja  


  Megi Hodo është ideatorja e spotit të Ermal Mamaqit me Edi Ramën.

  Image result for megi hodo
  Megi Hodo

  Ermali Mamaqi: Më sulmuan studentët se po tallem.

  Rama i përgjigjet: E provove dhe ti.

  Ermal Mamaqi ka sqaruar spotin me kryeministrin Rama dhe tha se ka qenë spoti më i mirë.

  Ideja ishte e koodrinatores së emisionit, e Megi Hodos”, tha Ermali.

  Ai ka thënë edhe se i kanë thënë që spotin ia ka bërë vetë kryeministri Rama dhe se i janë dukur qesharake dyshimet.

  Spoti si më poshtë./ Copyright Tiranapost.al

   

  View this post on Instagram

   

  Të shtunën 5 Janar. Do Flasim…😉 Ora 21.00 Xing me Ermalin @ediramaal

  A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post