• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sozia e Justin Bieber sapo këndoi në “Kënga Magjike”


  E beson ose jo, një djalë shqiptar i ngjan kaq shumë Justin Bieber. Ai është Dario Zela dhe sapo këndoi në “Kënga Magjike”. Juria shtypi butonin jeshil, e komplimentoi dhe nuk e la pa ia vënë në dukje ngjashmërinë me Justin.

  Dario Zela, foto nga Instagrami

  Po Dario nuk është fare i panjohur. Ai ka qenë pjesë e “Gjeniut të vogël” dhe kush e ka ndjekur programin me siguri ka pyetur: Nga bëhet Dario? Ja, tek “Kënga Magjike”, për momentin.

  Dario i vogël

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post