• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sozia e Angelina Jolie-s mashtroi përmes një fotoje dhe shtoi ndjekësit e saj


  22-vjeçarja Sahar Tabar është padyshim fytyrë e njohur për të gjithë. Konsiderohet si sozia e Angelina Jolie edhe pse thotë se aktorja nuk është modeli i saj i bukurisë. Ka bërë disa ndërhyrje kirurgjike si: rinoplastikë e fryrje buzësh dhe pamja e saj është kjo që shikojmë sot.

  (Postimi i saj në Instagram)

  Ndërkohë që Angelina Jolie nuk ka një profil në Instagram, vajza iraniane po bën namin me ndjekës. Natën e Krishtlindjes e rriti numrin prej një fotoje të çuditshme që postoi. E shtrirë në një krevat spitali, tregonte se kish thyer qafën. Në fakt ishte gënjeshtër e gjitha. Fytyra ishte e saj, por trupi i dikujt tjetër. Po ndjekësit nuk e dinin dhe ndërkohë i uronin shërim të shpejtë e luteshin për të.

  (Foto nga Instagrami i saj)

  Tani numëron plot 442 mijë ndjekës.

  *Ky post u përshtat nga Nano Press dhe është realizuar nga Fabjola Hije.