• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 13 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Sot ishte 13 tetori dhe disa “të poshtër” nuk harruan të tallen nga nën kryetari i bashkisë, gazetari Sokol Balla dhe Rudina Xhunga


  Nënkryetari i Bashkisë Arbi Mazniku ka postuar ne insta-story gishtin e madh të këmbës ngjyer me bojë stilolapsi ku shkruan: unë votova, po ti?

  Postimi i Arbi Maznikut në Instastory

  Edhe portali i gazetares Rudina Xhunga e nisi ditin me një postim ironik për zgjedhjet e 13 Tetorit.

  Postimi i Dritare.net të Rudina Xhungës

  Gazetari Sokol Balla, shkruante sot në Twitter në orën 11:11: Mirëmengjes! Sot po Vrapon apo po… Voton?

  Postimi i Sokol Ballës në Twitter

  Balla është një nga kritikët më të ashpër të Metës dhe muajt e fundit replikat kanë kapur tone personale.

  View this post on Instagram

  E diela është më e bukur kur nis sportive! ⚽

  A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on

  Autori i tyre, Presidenti e kaloi ditën në plazh. Njëjtë me ditën kur u bënë zgjedhjet lokale të qershorit, me një dallim të vetëm se atëherë zgjodhi pishinën.

  Dhe sot detin, në gjirin e Lalzit./Tiranapost.al

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post