• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Sot do të nisin për herë të parë reshjet e borës, në këto zona


  Moti – E marte, 3 Dhjetor 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Vendi yne ne oret e para te dites do te jete me vranesira dhe rreshje shiu ne pjesen me te madhe, POR ne zonat Veriore dhe Verilindore do te kete rreshje debore. Pasditja dhe oret e mbremjes parashikohen te permiresojne kushtet atmosferike ne territor.

  Temperaturat e ajrit do te pesojne ulje ne mëngjes dhe ne mesdite duke u luhatur nga – 1°C deri në 15°C.

  Era do fryjë lehte në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2 – 3 ballë.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post