• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Sot do jetë vapë, shihni tabelën me temperaturat maksimale në çdo qytet


  Sipas MeteoAlb: Pjesa e pare e dites do te jete ne MBIZOTERIMIN e motit te kthjellet dhe vranesirave te pakta te cilat do te jene te fokusuara me se shumti ne zonat malore. NDERSA ne pjesen e dyte te dites vranesirat do te jene me te dukshme ne zonat malore duke e lene Ultesiren Perendimore ne MBIZOTERIMIN e motit te kthjellet.

  Temperaturat e ajrit do te MBETEN te pandryshuara ne mengjes dhe ne mesdite duke u luhatur nga 12°C deri në 35°C.

  Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi mbi 32 km/h nga drejtimi Perendimore- Veriperendimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë./ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post