• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Sot do jetë shumë vapë, shihni tabelën me temperaturat në çdo qytet


  Moti – E diel, 9 Qershor 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës VIJOJNE ne ndikimin e motit të kthjellët dhe vranesirave kalimtare në të gjithë Shqipërinë, ku më të dukshme PARAQITEN përgjatë kufirit lindor. POR pasditja dhe mbrëmja PARAQITEN me kthjellime në rajonin Jugor dhe zonat Bregdetare POR me vranësira të shpeshta MBETEN zonat malore.

  Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes POR rriten në mesditë duke luhatur ekstremumet ditore nga 15°C mëngjesi deri në 37°C mesdita.

  Era do fryjë mesatare me shpejtësi deri 40 km/h, nga drejtimi Veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 3-4 ballë./ Tiranapost.al.

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690